Момиче е пострадало на площад "Славейков" в София

Детето е в противошокова зала. Провеждат се множество прегледи и изследвания за уточняване на състоянието му.

Момичето, което бе блъснато днес от трамвай на площад "Славейков" в София, е прието в "Пирогов". 

Детето е транспортирано в Детското спешно отделение. "То се намира в детската противошокова зала. Провеждат се множество прегледи и изследвания за уточняване на състоянието му", съобщиха от спешната болница.

Както БГНЕС по-рано съобщи, инцидент с трамвай блокира центъра на София на площад "Славейков". Една от мотрисите е блъснала момиче. На място пристигнаха множество екипи на полицията, районът беше отцепен с полицейски ленти, а движението на трамваите по улица "Граф Игнатиев" спряно повече от час и половина.

Причините за инцидента все още се изясняват. Минути преди 15 часа движението на трамваите бе възстановено. | БГНЕС 

 

Последвайте ни и в google news бутон