Министерски съвет ще определи нови ръководители на комисии и агенции

На 4 март, сряда, ще се проведе редовно заседание на Министерски съвет от 10.00 часа.

На 4 март, сряда, ще се проведе редовно заседание на Министерски съвет от 10.00 часа, предаде БГНЕС.

Дневният ред на служебното правителство на Андрей Гюров включва на трима председатели на държавни комисии и агенции. 

Това са: председател на Централната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните към Министерския съвет; председател на Националната комисия за борба с трафика на хора; председател на Държавна агенция „Безопасност на движението по пътищата“. И трите точки са внесени в МС от премиера.

Освен това служебният кабинет ще одобри и финансиране на Министерството на отбраната за 2026 г. по предложение на ресорния министър. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон