Метрото няма да вози пътници по Линия 3 на 8 и 9 ноември

През този период ще бъде осигурен заместващ транспорт.

 

Във връзка с предстоящото пускане в експлоатация на трите нови станции от разширението на Линия 3 по бул. „Владимир Вазов“ и необходимата актуализация на софтуера на системите за контрол и управление на влаковото движение, Линия 3 ще бъде затворена за търговска експлоатация за периода от 00:00 часа на 8 ноември 2025 г. (събота) до 24:00 часа на 9 ноември 2025 г. (неделя), съобщиха от "Метрополитен".

През този период ще бъде осигурен заместващ транспорт.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон