Мъж е в болница след зверска катастрофа на пътя Казанлък - Стара Загора

На водача се оказва медицинска помощ.

Мъж е приет в болница с тежки наранявания след катастрофа на пътя Казанлък-Стара Загора, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.

Инцидентът е станал в района на с. Ягода. Мъжът, управлявал джип, е изгубил контрол над автомобила и е излязъл от пътното платно.

На водача се оказва медицинска помощ. Извършена е проверка за употреба на алкохол, като пробата е отчела отрицателен резултат.

Вероятна причина за произшествието е несъобразена скорост с мократа пътна настилка.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон