Мъжът, застрелял жена в магазин в София, е открит мъртъв

55-годишният мъж и жертвата преди време са живеели на семейни начала.

Мъжът, който тази нощ застреля жена в магазин в София, се е самоубил. Полицията е открила тялото му в автомобил, паркиран на ул. "Пиротска".

55-годишният мъж и жертвата преди време са живеели на семейни начала. Според събраните до момента данни той е посегнал сам на живота си веднага след извършеното престъпление.

Води се досъдебно производство и работата по случая продължава, уточняват от полицията. | БГНЕС, БНТ

Последвайте ни и в google news бутон