Мъж шофира на зигзаг между пешеходци по тротоар в Хасково

По случая е извършена незабавна проверка от компетентните длъжностни лица в Община Хасково.

Грубо нарушение на Закона за движение по пътищата е извършено в Хасково.
Става дума за водач, който е управлявал лек автомобил „Пежо“ със софийска регистрация, придвижващ се край пешеходци по тротоара край улица „Стара планина“ и завиващ към улица „Дунав“.
Сигнал за случая е постъпил в Община Хасково, откъдето разпространиха видеоматериал от момента на нарушението, предаде кореспондентът на БГНЕС в региона. 
По случая е извършена незабавна проверка от компетентните длъжностни лица в Община Хасково. Материалът от случая е изпратен по компетентност на „Пътна полиция“ Хасково, откъдето заявиха, че собственикът на колата е установен.

Той ще бъде издирен с цел да се установи кой е управлявал колата по време на нарушението и ще му бъде съставен акт.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон