Мъж почина на място, след като размаза колата си в дърво

Водачът е бил на 33 години.

 

В 01:53 ч. тази нощ е получено съобщение за пътнотранспортно произшествие в старозагорското село Знаменосец, на ул. "Роза", предаде кореспондентът на БГНЕС в Стара Загора. 

По първоначална информация е самокатастрофирал л.а. "Ауди", управляван от 33-годишен мъж. Водачът е починал на място.

В РУ-Раднево е започнато досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура-Стара Загора.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон