Кола се запали на АМ „Струма“ край Перник

снимката е публикувана от Ангел Ангелов, Facebook

Няма информация за пострадали. Запалилият се автомобил е в аварийната лента.

Лек автомобил се запали малко преди един от тунелите на АМ „Струма“ край Перник, предаде кореспондентът на БГНЕС.
Инцидентът стана този следобед около 17.30 ч. Веднага на място пристигна екип на пожарната и полиция. Няма информация за пострадали. Автомобилът е в аварийната лента. АПИ призовава да се шофира внимателно в района. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон