Придържах се към правилника. Прецених, че няма нужда от поляризиране в пленарна зала, след като беше постигнато споразумението в Съвета за съвместно управление, беше редно да се постъпи по този най-коректен начин. Това заяви пред БНТ Наталия Киселова, вече бивш председател на Народното събрание. Работих в духа на парламентаризма, това беше моята цел, каза Киселова.
Много е важно НС да продължи да функционира в условията на плурализъм, добави тя. "Моето усилие и на БСП-Обединена левица беше да се възвърне доверието между партньорите. Моето присъствие в парламента е да помогна на парламентарната група да се държи достойно и да покажем, че не сме младши партньори", каза още Киселова. | БГНЕС
Киселова: Много е важно НС да продължи да функционира в условията на плурализъм
Прецених, че няма нужда от поляризиране в пленарна зала, след като беше постигнато споразумението в Съвета за съвместно управление, беше редно да се постъпи по този най-коректен начин, заяви Киселова.