Катастрофа на Околовръстното на София затапи локалното преди Симеоново

Два автомобила са изпотрошени. Образува се задръстване преди влизането в отбивката за Симеоново.

Тежка катастрофа стана на Околовръстното шосе на София днес. Инцидентът между два автомобила е станал в минутите след 14 часа, в локалното преди Симеононвско шосе в посока Бояна, видя репортер на БГНЕС. 

Черен джип "Рейндж Роувър" е ударил бяла лекотоварна "баничарка", натискайки колата в мантинелата на локалното платно. 

На място пристигна един екип на полицията. Не се съобщава за пострадали пътници. 

В района преминаването е натоварено и се извършва с повишено внимание. | БГНЕС 

Последвайте ни и в google news бутон