Камион изсипа химически тоалетни на магистрала „Тракия“ преди София

За щастие движещите се по автомагистралата коли не са ударени от тоалетна в движение, а още по-радостен е фактът, че WC кабинките са нови и неупотребявани.

На необичайна гледка станаха шофьори, пътуващи по автомагистрала „Тракия“ в посока София тази сутрин, предава репортер на БГНЕС.

Товарно камионче разсипа товара си – химически тоалетни, преди входа на столицата. Мобилните WC кабинки се стовариха в аварийната лента в района на отбивката за Равно поле. 

За щастие движещите се по автомагистралата коли не са ударени от тоалетна в движение, а още по-радостен е фактът, че кабинките са нови и неупотребявани. 

Шофьорът на камионетката веднага отби и започна да събира изпадналия товар от шосето. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон