Иран предупреди за опустошително отмъщение при удари по цивилна инфраструктура

Говорител на Централния щаб „Хатам ал-Анбия“ публикува изявлението чрез държавния телевизионен оператор IRIB

Централното военно командване на Иран предупреди в понеделник, че ако противниците му ударят цивилни цели, отговорът ще бъде „много по-опустошителен и широкообхватен“.

Говорител на Централния щаб „Хатам ал-Анбия“ публикува изявлението чрез държавния телевизионен оператор IRIB в Телеграм.

Предупреждението е пряк отговор на заплахата на президента на САЩ Доналд Тръмп да унищожи ирански електроцентрали и мостове, ако Техеран не отвори Ормузкия пролив за корабоплаване. |БГНЕС, АФП    

Последвайте ни и в google news бутон