Инцидент с пътник спря тока на станция "Сердика 2" в столичното метро

На място незабавно пристигнаха екипи на Спешна помощ, пожарната и служители на „Метрополитен“.

Днес в 15:47 ч. бе прекъснато електрозахранването на метростанция „Сердика 2“ поради инцидент с пътник. На място незабавно пристигнаха екипи на Спешна помощ, пожарната и служители на „Метрополитен“. В момента следствените органи извършват оглед и действия по установяване на обстоятелствата около инцидента, съобщиха от пресцентъра на Столичната община.

Към момента движението на влаковете се осъществява в следните участъци:

·         линия 1: „Обеля“ – „Централна гара“

·         линия 2: „НДК“ – „Витоша“

При първа възможност движението по цялата линия ще бъде възстановено. IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон