Гигантска опашка от тежкотоварни камиони на българо-турската граница

Леките коли преминават нормално и в двете посоки.

Огромно задръстване от тежкотоварни камиони си е образувало на българо-турската граница, предаде кореспондентът на БГНЕС от региона.

Колоната от ТИР-ове започва на поне 8 км от ГКПП „Капитан Андреево“. Най-много са тежкотоварните камиони от Турция, но има много и от Полша и прибалтийските държави.

В същото време преминаването на леки коли става мигновено и от двете страни на границата, няма никакви опашки. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон