ГЕРБ-София ще регистрира листите си на 17 март

Представители на ГЕРБ-София ще регистрират листите на партията за 23, 24 и 25 МИР на 17 март.

Представители на ГЕРБ-София ще регистрират листите на партията за 23, 24  и 25 МИР на 17 март. 

В 10 часа областният координатор на ГЕРБ в София Даниела Райчева и кандидати за народни представители ще регистрират листата на ГЕРБ в 25  РИК - район “Красна поляна”, от 12 ч. ще се регистрират в 24 РИК -район “Оборище”, от 14 ч. ще се регистрират в 23 РИК - район "Триадица“.

Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов е водач на листата в 25 МИР в София. 

В 24 МИР водач на листата е Делян Добрев, а втори след него - дългогодишният кмет на София Йорданка Фандъкова. В 23 МИР водач е зам.-председателят на ГЕРБ Томислав Дончев, а веднага след него - председателят на Народното събрание Рая Назарян. |  БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон