Борисов: Изборите решават кой да е първи, но преговорите ще решат кой ще управлява

ГЕРБ с първи коментар след вота.

Благодаря за всеки глас за ГЕРБ. Поздравявам първия, написа лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов след края на изборния ден. 

"Равносметката е ясна за нас и я направихме още с оставката на кабинета “Желязков”. Без коалиции и без безпринципни сглобки! Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго. Изборите решават кой да е първи, но преговорите ще решат кой ще управлява", гласи първият коментар на лидера на ГЕРБ.

Борисов е категоричен, че ГЕРБ може и в управление, и в опозиция. "И в политиката, както и в живота, трябва търпение", заявява той. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон