Общинският съветник в Перник Денислав Захариев е бил привикан в полицията, за да бъде „предупреден”. Това обяви бившият външен министър Георг Георгиев, който коментира случая в профила си във фейсбук.
"Опити за палеж, побои и въоръжени нападения над полицейски служители са само част от криминалната хроника в Перник.
На този фон, в полицията е привикан Денислав Захариев. Председателят на общинския съвет е „предупреден”, разбирайте опитали да го сплашат.
Сигналът долетял по едно комунистическо ДС наследие, набедено за лидер и подопечните му „демократчета”.
Напомням на тези същите, че вече изпъдихме един мамник на висок градус, който вилнееше из пернишко преди време. Господаря му пенсионирахме.
Защото байонетът не знам дали лъже, но винкелът със сигурност никога", пише още Георгиев.IБГНЕС.