Галъп: "Прогресивна България" вкарва 104 депутати, ГЕРБ-СДС - 49

Резултати от паралелното преброяване при 51,28% протоколи.

Коалиция "Прогресивна България" ще има 104 мандата в бъдещото Народно събрание, показват резултатите от паралелното преброяване на "Галъп Интернешънъл Болкан" при 51,28% преброени протоколи.

ГЕРБ-СДС получава 49 мандата, ПП-ДБ - 41 мандата. 

ДПС би имала 30 мандата, "Възраждане" - 16 мандата.

БСП няма да вкара народен представител в 52-ото Народно събрание. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон