Двама пострадаха при катастрофа между кола на ВиК-Хасково и „Фолксваген“

Пътуващите петима души в автомобила на водното дружество са останали невредими.

 

Двама души пострадаха при катастрофа на детелината в хасковския квартал „Орфей“, предаде кореспондентът на БГНЕС в Хасково. 
Ранени са мъж и жена, които са пътували с лек автомобил „Фолксваген“. Зад волана на колата бил представителят на силния пол. Навлизайки в детелината, колата им е била ударена странично от пикап на ВиК-Хасково, чийто водач по първоначална информация е трябвало да спре на знак „Стоп“.

След удара двамата пътници от „Фолксвагена“ са откарани с линейка в хасковската болница. Пътуващите петима души в автомобила на водното дружество са останали невредими.
На мястото на инцидента имаше полицаи за изясняване на случая.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон