Двама души са загинали при пожари в София

В рамките на едно денонощие на територията на столицата пожарникари са реагирали на 11 сигнала за произшествия.

Двама души са загинали при пожари в София. 

За денонощието 13 - 14 октомври двама души загубиха живота си при пожари в столицата, съобщиха от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението".

62-годишен мъж стана жертва на пожар в апартамент в жилищен комплекс "Люлин" 2.

Същевременно 86-годишна жена почина при друг пожар в апартамент в квартал "Хиподрума".

Пожарната е реагирала общо на 11 сигнала за произшествия на територията на столицата. Ликвидирани са 10 пожара. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон