Джъстин Бийбър избухна срещу папараци след вечеря в Лос Анджелис

Това не е първата конфронтация на 32-годишния певец с папараци.

 

Джъстин Бийбър отново се сблъска с папараци - този път певецът е хвърлил полупразна бутилка вода към фотографи след вечеря в известния ресторант Суши Парк в Уест Холивуд с жена си Хейли. Инцидентът е заснет на видео, публикувано от ТМЗ. Хейли, облечена в кремаво потниче и кожена пола, не реагира.

Това не е първата конфронтация на 32-годишния певец с папараци. Миналия юни той се е впуснал в разгорещен скандал с фотографи пред Соухо Хаус Малибу, скандирайки „Аз съм истински мъж с истинско семейство" и „Изисквам уважение". По-рано в петък двамата с Хейли са излезли на обяд в Бевърли Хилс, показвайки нежност - певецът е прегърнал жена си за кръста по улицата.

Миналата седмица Хейли разкри, че бременността с едногодишния им син Джак Блус е била изненада, споделяйки в подкаст, че е забременяла въпреки медицинска препоръка за операция преди планиране на семейство. |БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон