На 3 ноември (понеделник), 19:00 ч. в Зала 3 на НДК ще се състои – „БГ джаз в Салона“ - концерт на Биг бенда на НМА „проф. Панчо Владигеров“.
Биг Бенда, с ръководител и диригент Михаил Йосифов, ще представи творби на български поп и джаз класици: Милчо Левиев, Бенцион Елиезер, Янко Миладинов, Йосиф Цанков, Ангел Заберски, Вили Казасян, Светозар Русинов, Христо Йоцов.
За първи път младите таланти ще свирят с нови инструменти от най-висок клас, каквито използват водещите джаз оркестри по света.
След грандиозното представяне на младите таланти, свирили на една сцена с легендите The Duke Ellington Orchestra през лятото, отново имате възможност да чуете техните невероятни изпълнения! | БГНЕС