Българинът, задържан на флотилията Сумуд, иска да бъде екстрадиран от Израел

Министерството на външните работи, в контакт с израелските власти, работи за реализиране на възможно най-бързо завръщане на нашия сънародник в България.

Министерството на външните работи съобщава, че след своевременни активни действия на МВнР в лицето на посолството ни в Тел Авив, тази сутрин българският консул в Израел посети задържания български гражданин Васил Димитров. 

Същият е в добро физическо и психическо състояние и е потвърдил желанието си да бъде екстрадиран от Израел, допълват от външното ни министерство. 

Министерството на външните работи, в контакт с израелските власти, работи за реализиране на възможно най-бързо завръщане на нашия сънародник в България.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон