64-годишна жена пострада в Бургас, след като кола я блъсна на улица в квартал "Зорница".
Инцидентът е от понеделник вечер, случил се е минути след 18.00 часа, когато вече е тъмно, в района на блок 7.
Лек автомобил "Мерцедес С 250 D", със софийска регистрация, управляван от 39-годишна бургазлийка блъска внезапно излязлата на пътното платно 64-годишна пешеходка от Бургас, която получава фрактура на дясната ръка. Пешеходката не е била на пешеходна пътека. Жената е прегледана в УМБАЛ-Бургас, но отказала хоспитализация и е освободена за домашно лечение. Няма опасност за живота ѝ, уверяват от полицията в морския град. | БГНЕС