7-годишното дете, паднало от скала, е вън от опасност, настанено е в "Пирогов"

Причините за инцидента все още се изясняват.

7-годишното дете, което пострада тежко след падане от скала край симитлийското село Осеново, е транспортирано в столичната спешна болница "Пирогов". 

След като преминава през детска противошокова зала и на база подробни високоспециализирани изследвания, пациентът е настанен за лечение и наблюдение в Детската неврохирургия на "Пирогов". Към момента е без опасност за живота му, съобщиха от УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов".

Както по-рано бе съобщено, момчето си е играело на скала край село Осеново, подхлъзнало се е и си е ударило главата. Сигнал за инцидента е подала баба му.

От пресцентъра на полицията казаха, че става въпрос за битов инцидент и към този момент не е образувано досъдебно производство. Причините за инцидента все още се изясняват. I БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон