3-годишно избяга от детска градина в София

Дирекция "Образование" към Столичната община е разпоредила проверка.

3-годишно дете е избягало от детска градина в София.

Става въпрос за 151 ДГ "Леда Милева", която се намира в централния район "Оборище", съобщиха за БГНЕС от Столичната община. 

След като установили, че е изчезнало, служителки започнали да го търсят, и го открили в близък магазин. 

Дирекция "Образование" към Столичната община е разпоредила проверка.

Това е пореден случай на дете, което излиза извън детска градина без да бъде забелязано от персонала и от охраната. IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон