Ученик стреля в училище в Хасково

Предстои да бъде установено дали става въпрос за газово, или въздушно оръжие.

Пистолет е открит в раницата на ученик от 9 клас в училище в Хасково. Според неофициална информация той е стрелял през прозореца по време на междучасие тази сутрин.

Съученичка веднага подала сигнал до директора, който заедно с охраната обискирали раницата на ученика. След като намират оръжието, е извикана полиция. 

Пистолетът е газов.

От полицията съобщиха, че ученикът е задържан. | БГНЕС, Нова тв

Последвайте ни и в google news бутон