Шофьор помете момиче на пешеходна пътека в София и избяга, издирват го

Шофьорът е напуснал мястото на инцидента в посока Моста на влюбените на НДК.

 

24-годишно момиче бе ударено от шофьор на пешеходна пътека в София, предаде репортер на БГНЕС.

Инцидентът е станал малко преди 20.00 ч. на кръстовището на бул. "Витоша" при хотел Милениум. 

Шофьорът е напуснал мястото на инцидента в посока Моста на влюбените на НДК.

Момичето е в шок, състоянието му се изяснява, на място са полицаи и линейка. 

В момента полицаите изискват видеозаписи от камери по протежението на булеварда, както и на всички сгради в околността. IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон