"Продължаваме промяната" свиква заседание на Националния си съвет днес.
На него ще бъде направена равносметка на представянето на партията и на коалицията с "Демократична България" на парламентарните избори на 19 април.
Очаква се ръководният орган да излезе със становище за приоритетите си в бъдещото 52-ро Народно събрание.
Ще бъде обсъдено и предложението на "Да, България" за подписване на коалиционно споразумение, което да регламентира органите на управление на ПП-ДБ, както и механизмите за взимане на решение и кадровата политика.IБГНЕС