Никола Саркози пуска книга на 10 декември, озаглавена „Дневникът на един затворник“

„В затвора няма какво да се види и няма какво да се прави“, пише бившият президент на Франция.

 

Никола Саркози обяви, че на 10 декември ще излезе книгата „Дневникът на един затворник“, издадена от Fayard, собственост на Винсент Болоре, предаде АФП.

„В затвора няма какво да се види и няма какво да се прави. Забравям тишината, която не съществува в затвора „Ла Санте“, където има много неща за чуване. За съжаление, шумът там е постоянен. Подобно на пустинята, вътрешният живот се укрепва в затвора“, пише бившият президент, който прекара три седмици в парижкия затвор „Ла Санте“, преди да бъде освободен. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон