Кола се вряза в автобусна спирка на бул. "Ломско шосе" в София

Снимката е на Кати Дариа, фейсбук група "Катастрофи в София"

"Буквално една крачка ме спаси от директен удар", разказва жената, публикувала снимките.

Кола се вряза в автобусна спирка на бул. "Ломско шосе" в София. Снимки на инцидента са публикувани във Фейсбук групата "Катастрофи в София".

Инцидентът е станал късно снощи. 

"Буквално една крачка ме спаси от директен удар", разказва жената, публикувала снимките. 

От автомобила са слезли трима мъже на видима възраст около 25-30 години.

"Вместо да се поинтересуват дали сме добре, или дали някоя от нас е пострадала, те започнаха да оглеждат щетите по автомобила си. Никой от тях не прояви загриженост към нас като пострадали и застрашени лица", пише жената. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон