Кола се удари в огражденията до трамвайните релси на бул. "Цар Борис III" в София. За това съобщават очевидци, цитирани от бТВ.
Катастрофата е станала след кръстовището с бул. "Петко Ю. Тодоров" в посока кв. "Красно село".
От публикуваните снимки се вижда, че автомобилът е смачкан. Все още няма информация дали шофьорът е пострадал. Очевидците разказват, че той не е бил на място.
Шофьорите предупреждават, че настилката е хлъзгава и отправят призив да се внимава на пътя.
През последното денонощие в София са регистрирани две тежки и 25 леки пътнотранспортни произшествия, при които са пострадали трима души, съобщават от МВР. І БГНЕС