Кола пламна като факла на АМ „Тракия“

Инцидентът стана край Нова Загора

Кола избухна в пламъци на АМ „Тракия“. Инцидентът станал преди около час, преди разклона за Нова Загора, в посока Бургас, съобщиха пътуващи в социалните мрежи.

На място има полиция, движението е изключително затруднено.

По информация на шофьори, колата е напълно изгоряла. Тепърва ще се установява причината за възпламеняването. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон