Кейти Пери загатна истинската причина за раздялата си с Орландо Блум в новата песен „Bandaids“

В клипа, излязъл на 6 ноември, певицата мие съдове и изпуска в мивката годежен пръстен.

Кейти Пери сложи началото на нов етап в кариерата си с песента Bandaids — лична, откровена и очевидно вдъхновена от раздялата ѝ с Орландо Блум.

В клипа, излязъл на 6 ноември, певицата мие съдове и изпуска в мивката годежен пръстен. Докато се опитва да го извади, тя пее: „Опитах се с всичко, но не беше това, което направи – а онова, което не направи.“ Посланието е ясно.

По-нататък Кейти звучи още по-примирена: „Свикнах да ме разочароваш. Няма смисъл вече да пращаш цветя.“ Видеото проследява болезнен, но и освобождаващ процес – тя се наранява, пада, става, но накрая открива сила в символично цвете – маргаритка, препратка към дъщеря ѝ Дейзи.

„Любовта, която имахме, си заслужаваше“, пее Пери в края.

Bandaids е първият ѝ сингъл след албума 143 от 2024 г., а феновете вече говорят за нова, по-зряла ера в кариерата на звездата – тази, в която Пери превръща болката в музика, без да губи блясъка си. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон