Извънредно заседание на СОС поради финансовото пропадане на Четвърта градска болница

В документа има директни обвинения срещу директора на болницата

Днес ще има извънредна сесия на Столичния общински съвет поради финансовото пропадане на Четвърта градска болница.

В изготвения доклад се предлага смяна на Съвета на директорите на болницата, която се намира до площад "Руски паметник" в София. Докладът е внесен от  представителите на "Продължаваме промяната-Демократична България", "Спаси София", БСП, "Възраждане" и Ваня Григорова, която е председател на комисията по здравеопазване. 

В документа има директни обвинения срещу директора на болницата д-р Стоян Маджаров. Според авторите на доклада Маджаров е  забавил на сливането на болницата с Втора градска болница, което е било решено от Столичния общински съвет през юли 2024 г. I БГНЕС 

Последвайте ни и в google news бутон