Две коли се удариха в София, има пометени и паркирали автомобили

Снимка: Надежда Дойчева/фейсбук "Катастрофи в София"

След удара са пометени и автомобили, които са били паркирали по булеварда.

Две коли се удариха на столичния булевард „Панчо Владигеров", съобщават очевидци във фейсбук групата „Катастрофи в София". Инцидентът е станал след полунощ. След удара са пометени и автомобили, които са били паркирали по булеварда. Причините са инцидента се изясняват. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон