Два автомобила катастрофираха на АМ „Струма при км 41 този следобед около 17.20 ч., предаде репортер на БГНЕС.
Ударът е станал в посока Благоевград на магистралата, има материални щети по автомобилите, не е ясно дали има пострадали. Платното в посока Благоевград е осеяно с ламарини. На мястото на инцидента има и много полиция. Движението е пуснато в едната лента. | БГНЕС
Две коли се удариха на АМ „Струма“ при км 41
Ударът е станал в посока Благоевград на магистралата, има материални щети по автомобилите, не е ясно дали има пострадали.