Джип влетя в ресторант в Пловдив и помете жена, която обядва

Шофьорът не е употребил алкохол.

Джип влетя в пловдивски ресторант. Инцидентът е станал около 11.30 ч., когато джипът влетял в закритата градина на ресторанта. Залата била пълна с клиенти.

Под джипа се оказва жена, която обядва. Прегледана е, отървала се е само с уплаха. Джипът е изкъртил радиатор от парно, бетонни ограждения и врата.

Шофьорът не е употребил алкохол. Бил шокиран. Обяснил, че педалът за газта заял и не могъл да овладее джипа.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон