Дъждът активира свлачище на пътя Асеновград-Смолян, има наводнени булеварди в Пловдив

Блокирано е движението по посока Смолян.

Заради продължителния дъжд, в района на трети тунел на път II-86 (Асеновград-Смолян) се е активирало свлачище.

Паднала е земна маса върху платното за движение към град Смолян. На място има полицейски служители, които регулират движението, предаде кореспондентът на БГНЕС от Пловдив.

Там са и представители на ОПУ-Пловдив, за да се предприеме разчистване на пътя.

В град Пловдив са наводнени кръстовищата на бул. “Александър Стамболийски” и бул. Цар Борис  Трети Обединител”-продължение, както и на  бул. “Александър Стамболийски” с ул. “Братя Бъкстон”.

На тези участъци също са разположени полицейски патрули. Преминаването там е възможно само за високопроходими автомобили. От страна на Община Пловдив са взети мерки за отводняване. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон