Автобус от градския транспорт затапи Симеоновско шосе в София

снимка: Катастрофи в София

Преди Околовръстното в посока Симеоново се образува задръстване.

Втора катастрофа с участието на превозни средства на общината става днес в София. След като джип на СО катастрофира с "Тойота" на булевард "България" при НДК около 7 часа сутринта, минути преди 11 часа автобус затапи Симеоновско шосе.

Инцидентът е станал в посока квартал Симеоново, преди кръстовището с Околовръстното шосе. 

Очевдици съобщават, че автобусът на градския транспорт е тръгнал назад на светофара преди излизането за Околовръстното и правата към Симеоново. Ударени са няколко автомобила, които са били зад него. Инцидентът е станал в 10:45 часа.

Междувременно в групата "Катастрофи в София" потребители споделиха снимки от друга катастрофа, при която джип се е настанил на трамвайните релси на булевард "Рожен". | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон