Авария наводни десетки коли пред блок в столичния квартал "Лагера"

Инцидентът е станал на ул. "Добротица Деспот" до бл. 39 в ж.к. "Лагера". 

Теч на питейна вода е наводнил десетки коли на живущи в столичния квартал "Лагера", предаде репортер на БГНЕС.

Инцидентът е станал на ул. "Добротица Деспот" до бл. 39 в ж.к. "Лагера". 

Очевидци разказаха за БГНЕС, че авария на водоснабдителното дружество е причина за наводнението. След подаден сигнал проблемът е установен и премахнат, но паркингът на блока се явява своеобразната най-ниска точка на квартала, затова отводняването вероятно ще отнеме дни. IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон