Интер обърна ПСЖ за 120 секунди в Токио

ПСЖ продължава с неубедителното си представяне в контролите. Тимът на Луис Енрике допусна обрат във втори пореден мач и загуби с 1:2 от Интер в контрола, играта на националния стадион в Токио, Япония.

В първия четвърт час се откриха две положения пред Марко Асенсио, който в единия от случаите учели гредата. Интер се окопити в средата на първата част, като шут по земя от пряк свободен удар на Хакан Чалханоолу бе спасен от Джанлуиджи Донарума.

След почивката отново парижани започнаха по-активно и поведоха в резултата с гол на Витиня в 63-а минута, но Интер направи късен обрат. 21-годишният Себастиано Еспозито, който това лято бе привлечен от втородивизионния Бари, изравни в 81-а минута след пас на Фратези.

Дошлият от Монца Стефано Сенси донесе успеха с дебютния гол за Интер две минути по-късно, а за попадението отново подаде Фратези.

Следващият приятелски мач на ПСЖ ще бъде срещу Йонбук Моторс на 3 август, докато Интер ще играе срещу Залцбург на 9 август. /БГНЕС