Интер и Аталанта не сбъркаха в срещите си от предпоследния кръг

Интер надигра Наполи с 2:0 в двубой от 37-е кръг на Серия А, който се игра на стадион "Джузепе Меаца".

Данило Д'Амброзио даде преднина на "нерадзурите" в 11-ата минута, а 1/4 час преди края Лаутаро Мартинес оформи крайния резултат в срещата.

Интер с актив от 79 точки заема второ място в класирането, а Наполи с 59 е на седмо.

В другия мач от кръг във вторник Парма загуби от Аталанта с 1:2 на своя стадион "Енио Тардини". 20-годишният халф на домакините Деян Кулушевски откри резултата в 43-ата минута, но полузащитникът на тима от Бергамо Руслан Малиновски изравни в 70-ата минута, а 14 минути по-късно Алехандро Гомес осигури победата на Аталанта, която не познава поражението в Серия А вече 17 мача. В заключителния кръг Интер гостува на Аталанта, а Наполи посреща Лацио. /БГНЕС