ЦСКА-София се справи със Струмска слава, Белтраме вкара гол

ЦСКА-София победи Струмска слава с 2:0 в последната си контрола преди началото на пролетния полусезон, изиграна на стадион „Българска армия". Попаденията за „Армейците" реализираха новото попълнение Стефано Белтраме в 44-та минута и Рубен Пинто от дузпа в 79-та минута. Преди началото на срещата „Червените" представиха отбора и новите попълнения Белтраме и Ахмед Ахмедов. След наем пък се върнаха Божидар Чорбаджийски, Едвин Джеси и Тонислав Йорданов, които също бяха приветствани от феновете. Преди загрявката на отбора за днешния мач Кристиян Малинов и Евандро наградиха феновете Маргарит Данов и Атанас Топалов, които гласуваха в анкетите на сайта ни CSKA.BG за футболист на годината и най-красив гол за 2019-та.

ЦСКА-София: 30. Бусато (46 - Черниаускас), 28. Гълъбов, 18. Мазику, 11. Занев, 26. Антов (46 - Пинто), 19. Турицов, 24. Белтраме, 21. Джеси (57 - Отабор), 15. Малинов, 10. Евандро, 22. Али Соу (в 62-ата минута влизат: Чорбаджийски, Давидов, Кери, Енрике, Ахмедов, Жеферсон);

Струмска Слава: 12. Петков, 22. Тунгаров, 5. Костов, 4. Петров, 77. Борисов, 13. Буров, 23. Танев, 33. Стоянов, 11. Трифонов, 16. Асате, 10. Николов. /БГНЕС