Ювентус надви Лацио с голове на Роналдо

Два гола в рамките на три минути на Кристиано Роналдо осигуриха успех на Ювентус срещу Лацио в двубой от 34-и кръг на Серия А. "Старата госпожа" се наложи над "орлите" с 2:1 на стадион "Алианц" в Торино

Португалският ас на Юве откри резултата в 51-ата минута, а в 54-ата отново се отличи след асистенция на Пауло Дибала. В 83-ата минута Чиро Имобиле върна един гол от дузпа, но усилията на римския тим да стигне до нещо повече в мача не дадоха резултат.

Ювентус вече има актив от 80 точки, изпреварвайки с осем пункта най-близкия си преследвач Интер Милано. Лацио с 69 точки е четвърти в класирането.

В 35-и кръг Ювентус гостува на Удинезе, а Лацио посреща Каляри. Мачовете ще се играят на 23 юли. /БГНЕС