Уест Хям навакса изоставане от три гола срещу Тотнъм

Отборът на Уест Хям показа мъжество и характер и избегна поражението в мача срещу Тотнъм, след като отстъпваше в резултата с 0:3 до 82-ата минута.

Двубоят на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" завърши 3:3.

Хюн Мин Сон даде преднина на "шпорите" на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" още в първата минута, а в 8-ата Хари Кейн удвои преимуществото. Отново Кейн покачи на 3:0 в 16-ата минута и този резултат се запази до 82-ата, когато Фабиан Балбуена върна надеждите на "чуковете". Само три минути по-късно те окончателно се върнаха в мача, след като Давинсон Санчес си вкара автогол. В допълнителното време Гарет Бейл можеше да реши спора, но от изгодна позиция не уцели вратата. В последната минута от допълнителното време Мануел Лансини вкара страхотен гол с изстрел от 25 метра. Това попадение без съмнение ще попадне сред номинираните за най-красиви за сезона. Така Тотнъм вкара три бързи гола и си позволи да намали оборотите, а това се видя особено през второто полувреме. Уест Хям заслужава похвали за това, че се сражава до края. /БГНЕС