ЦСКА с 3 точки срещу Черно море

ЦСКА победи като домакин Черно море с 2:0 в мач от 19-ия кръг на българското футболно първенство.

Срещата се игра на "Българска армия", а Дичев си вкара автогол в 20-ата минута след атака на домакините, в която участваха Вилдсхут и Баи. Кайдедо в самия край на първото полувреме пък се разписа за "червените" - 2:0. ЦСКА е на втората позиция в настоящото класиране на шампионата с пасив от 6 точки спрямо Лудогорец. Черно море е трети в подреждането с еднакъв точков актив с Ботев Пловдив.

Стартови състави:

ЦСКА: 25. Димитър Евтимов – 19. Иван Турицов, 2. Юрген Матей (к), 20. Карол Метс, 18. Брадли Мазику, 3. Жеферсон Телес, 24. Карло Мухар, 11. Хамза Чатакович, 30. Яник Вилдсхут, 7. Йоан Баи, 9. Жорди Кайседо

Старши треньор: Стойчо Младенов

ЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров - 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 32. Мартин Дичев, 27. Даниел Димов (к), 71. Васил Панайотов, 23. Пабло Гарсия, 9. Евгений Сердюк, 17. Велислав Василев, 15. Леандро Андраде

Старши треньор: Илиан Илиев. /БГНЕС