ЦСКА победи Локо Сф

ЦСКА победи като домакин Локомотив София с 2:0 в последния мач от междинния 17-и кръг на българския футболен шампионат. Кайседо вкара в началото на второто полувреме на срещата на "Българска армия". А Йомов бе точен в края на сблъсъка.

Треньорският щаб на ЦСКА.

В 47-ата минута Йоан Баи намери с много прецизен пас Георги Йомов през центъра на отбраната на Локо. Йомов пък отклони към Жорди Кайседо и централният нападател на "армейците" реализира за 1:0 в дербито. В края на първото полувреме гол на Баи бе отменен след намеса на ВАР.

В добавеното време на срещата Георги Йомов вкара след асистенция на Йоан Баи.

ЦСКА е на второто място във временното класиране на първенството с 32 точки от 14 мача. Лидер е Лудогорец с 39 пункта от 15 срещи. Локо Сф е с 15 точки от 16 мача и е в долната половина на таблицата.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЦСКА: 1. Густаво Бусато, 15. Тибо Вион, 29. Томас Лам, 20. Карол Метс, 18. Брадли Мазику, 21. Амос Юга, 24. Карло Мухар, 8. Греъм Кери, 10. Георги Йомов, 5. Федерико Варела, 9. Жорди Кайседо

Треньор: Стойчо Младенов

Локо Сф: 24. Александър Любенов, 22. Владимир Семерджиев, 5. Йоргос Катсикас, 6. Пламен Крачунов, 4. Мики Орачев, 89. Матеус Роча, 44. Божидар Кацаров, 58. Октавио, 7. Александър Александров, 11. Раел Лолала, 93. Виржил Пинсон

Треньор: Иван Колев. /БГНЕС