Сасуоло изненада Интер на "Сан Сиро"

Шампионът на Италия Интер допусна изненадваща грешна стъпка в битката за титлата, след като загуби от Сасуоло с 0:2 у дома в мач от 26-ия кръг на Серия А. В събота домакинска грешка срещу Салернитана направи Милан, а миналата вечер упражнението повториха и "нерадзурите".

На "Сан Сиро" гостите започнаха отлично и поведоха в резултата още в осмата минута чрез Джакомо Распадори, а в 26-та минута Джанлука Скамака удвои преднината на своите. До края на двубоя играчите на Симоне Индзаги така и не успяха да намерят път към вратата на съперника и по този начин записаха трета загуба от началото на сезона.

След този резултата Милан остава начело в класирането с 56 точки, две повече от втория Интер, който е изиграл мач по-малко. Наполи е на трета позиция с 53 точки и мач по-малко от "росонерите". /БГНЕС