Роналдо се завърна при равенство на Манчестър Юнайтед в контрола

Кристиано Роналдо изигра първия си мач за Манчестър Юнайтед под ръководството на Ерик тен Хаг. "Червените дяволи" обаче стигнаха само до 1:1 срещу Райо Валекано в контрола, състояла се на "Олд Трафорд".

Португалската звезда на домакините започна титуляр и остана на терена до почивката. През второто полувреме на негово място се появи Амад Диало и именно резервата откри резултата в 48-ата минута.

Девет след това испанците стигнаха до престижното равенство с гол на Алваро Гарсиа. Като цяло "червените дяволи" доминираха, но не успяха да стигнат до успеха пред пълните трибуни.

Феновете пък посрещнаха Роналдо с бурни овации, въпреки че желанието му е да напусне, за да играе в Шампионска лига през новия сезон.

Така “червените дяволи” приключват предсезонните контроли с актив от три победи, две равенства и едно поражение. В първия кръг на Висшата лига Юнайтед приема Брайтън, който през месец май разби с 4:0 английския колос. Мачът е насрочен за неделя от 16.00 часа наше време. /БГНЕС